Objavljeno utorak, 26 mart 2019 10:53

O G L A S

Zdravstvenoj ustanovi-Apoteka  "EXPERA PHARMACY" potreban diplomirani famaceuti (mr. ph.) za rad u apoteci u Modriči, Istočnom Sarajevu i Palama

Opis posla:
Poslovi magistra farmacije

Broj izvršilaca: 3
Mjesto rada:
Modriča – 1 izvršilac,
Istočno Sarajevo - 1 izvršilac,
Pale - 1 izvršilac.

OPŠTI I POSEBNI USLOVI ZA PRIJEM U RADNI ODNOS

Potrebna znanja, vještine i osobine kandidata

Obavezno:
-VSS, zvanje – Diplomirani farmaceut
-Položen stručni ispit
-Licenca za rad izdata od strane Farmaceutske komore Republike Srpske
-Najmanje godinu dana radnog iskustva u apoteci
-Odlično snalaženje u MS Office paketu i rad na računaru

Poželjno:
Usmjerenost na zadovoljstvo pacijenata, dobre komunikacione i organizacione veštine, , poznavanje engleskog jezika, vozačka dozvola B kategorije.
Ambiciozna, vrijedna, samoinicijativna osoba, dinamična i snalažljiva osoba, pouzdana i odgovorna osoba, osoba orijentisana ka ispunjenju ciljeva

Prijava mora da sadrži sledeće:
Motivaciono / propratno pismo
Radnu biografiju (CV) kandidata
Кontakt

Ukoliko ispunjavate obavezna znanja i vještine, ukoliko ste spremni za timski rad i zainteresovani za ovo radno mjesto, prijavite se na e-mail adresu: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.
Zdravstvena ustanova zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji uđu u uži izbor.
Oglas ostaje otvoren 15 dana, od dana objavljivanja.

Mi brinemo o svakom pacijentu.

Novi koncept farmaceutske prakse koji se fokusira na direktnu interakciju farmaceuta i korisnika u cilju pružanja kvalitetne zdravstvene usluge.

  KONTAKT
Donja Ljeljenča 15b
  76 300 Bijeljina
  Republika Srpska, BiH

+387 55/490-197
+387 55/202-232
office@experapharmacy.com